Sanace betonu, sanační omítky, vápenné omítky a malty

SAN-B R2, R4, R6 N - hrubozrnné nivelizační malty 25 kg

SAN-B R2

Malta SAN-B R2 je nejpoužívanějším typem ze systému reprofil. malt SAN-B. Slouží k ručně prováděným reprofilacím a opravám betonových konstrukcí. Max. tloušťka vrstvy v jednom pracovním záběru: 25 mm. Je vyráběna ve verzích TH (thixotropní – pro aplikace na stěny a stropy) a N (plastifikovaná – pro podlahy a vodor. plochy). Má vynikající přídržnost k podkladu, odolnost vůči CHRL a objemovou kompenzaci. Zrnitost 0-2 mm. Malta splňuje požadavky TP SSBK pro reprofilační malty a TKP (kap.31) MDS. Třída dle ČSN EN 1504-3: R3.

SAN-B R4

Hrubozrnná reprofilační malta SAN-B R4 slouží k ručně prováděným reprofilacím a opravám betonových konstrukcí. Max. tloušťka vrstvy v jednom pracovním záběru: 35 mm. Je vyráběna ve verzích TH (thixotropní – pro aplikace na stěny a stropy) a N (plastifikovaná – pro podlahy a vodor. plochy). Má vynikající přídržnost k podkladu, odolnost vůči CHRL a objemovou kompenzaci. Zrnitost 0-4 mm. Malta splňuje požadavky TP SSBK pro reprofilační malty a TKP (kap.31) MDS. Třída dle ČSN EN 1504-3: R3.

SAN-B R6

Hrubozrnná reprofilační malta SAN-B R6 slouží k ručně prováděným reprofilacím a opravám betonových konstrukcí. Max. tloušťka vrstvy v jednom pracovním záběru: 45 mm. Je vyráběna ve verzích TH (thixotropní – pro aplikace na stěny a stropy) a N (plastifikovaná – pro podlahy a vodor. plochy). Má vynikající přídržnost k podkladu, odolnost vůči CHRL a objemovou kompenzaci. Zrnitost 0-6 mm. Malta splňuje požadavky TP SSBK pro reprofilační malty a TKP (kap.31) MDS. Třída dle ČSN EN 1504-3: R3.

cena:

596 Kč


Cena bez DPH: 493 Kč

koupit:

ks